Magnus B1 (1e klasse)

4-nov 3-1 Moira Domtoren B1
25-nov 2-2 De Zwarte olifant
13-dec 4-0 Rivierenland B1
20-jan 1-3 Hoogland B1
10-feb 1-3 Moira Domtoren B1
10-mrt 4-0 De Zwarte olifant B1
31-mrt 4-0 Rivierenland B1
19-mei 2-2 Hoogland B1

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus C1 (1e klasse)

31-okt 2-2 Hoogland C1
25-nov 1½-2½ Moira Domtoren C2
9-dec 0-4 Moira Domtoren C1
20-jan 2-2 Barneveld C1
10-feb 2-2 Hoogland C1
10-mrt 2½-1½ Moira Domtoren C2
31-mrt 1-3 Moira Domtoren C1
19-mei uit Barneveld C1

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus C2 (2e klasse B)

4-nov 2½-1½ Hoogland C2
8-dec 3-1 HSG C1
13-jan 4-0 BSG C2
2-feb 3-1 Het Dikke Torentje C1
24-mrt 4-0 Hoevelaken C1
21-apr 2-2 Amersfoort C1

Magnus C2 is kampioen!

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus C3 (2e klasse A)

4-nov 0-4 Vegtlust C1
9-dec 3-1 BSG C1
20-jan 4-0 DBC C1
9-feb 2½-1½ Huizen C1
17-mrt 4-0 En Passant C1
7-apr 4-0 SSC 1922 C1
19-mei 4-0 Houten C1

Magnus C3 is kampioen!

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D1 (1e klasse)

1-nov 4-0 Hoogland D1
25-nov 4-0 Magnus D3
9-dec 1-3 Magnus D2
10-feb 3-1 Moira Domtoren D1
10-mrt 4-0 DBC D1
31-mrt 4-0 Huizen D1
21-apr 4-0 BSG D1
19-mei thuis Barneveld D1

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D2 (1e klasse)

4-nov 4-0 Magnus D3
9-dec 3-1 Magnus D1
20-jan 3-1 Moira Domtoren D1
10-feb 4-0 DBC D1
9-mrt 3-1 Huizen D1
24-mrt 4-0 BSG D1
18-apr 3½-½ Barneveld D1
19-mei 2-2 Hoogland D1

Magnus D2 is kampioen!

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D3 (1e klasse)

4-nov 0-4 Magnus D2
25-nov 0-4 Magnus D1
9-dec 1-3 Moira Domtoren D1
13-jan 2½-1½ DBC D1
10-feb 4-0 Huizen D1
10-mrt 3-1 BSG D1
31-mrt 1-3 Barneveld D1
11-apr 2-2 Hoogland D1

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D4 (2e klasse A)

11-nov 2½-1½ en 2-2 Magnus D7
9-dec 3-1 en 3½-½ Vegtlust D2
20-jan 2½-1½ en 3-1 Amersfoort D1
24-mrt 3-1 en 2½-1½ Zeist D1
4-apr 2-2 en 4-0 Hoogland D4
19-mei thuis Rivierenland D2

Magnus D4 is kampioen!

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D5 (2e klasse C)

4-nov 1-3 en
1½-2½
Rivierenland D1
13-dec 3-1 en 2-2 Hoogland D3
20-jan 2-2 en 3-1 Leusden D1
24-jan 2½-1½ en 3-1 Hoogland D6
7-apr 1½-2½ en 1½-2½ Moira Domtoren D2
19-mei uit Houten D1

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D6 (2e klasse B)

9-dec 0-4 en 1-3 DOSC D1
13-jan 0-4 en 1-3 Vegtlust D1
10-feb 4-0 en 3-1 Hoogland D5
7-mrt 1-3 en 1-3 Hoogland D2
31-mrt 3-1 en 2-2 SSC 1922 D1
19-mei uit Leusden D2

> Alle uitslagen en stand (website SGS)

Magnus D7 (2e klasse A)

11-nov 1½-2½ en 2-2 Magnus D4
6-dec 4-0 en 2-2 Zeist D1
20-jan 3-1 en 2-2 Hoogland D4
7-feb 2-2 en 3-1 Rivierenland D2
7-apr 3-1 en 3-1 Vegtlust D2
19-mei uit Amersfoort D1

> Alle uitslagen en stand (website SGS)