Laatste clubavond 1 juni: durven de ouders de strijd aan tegen de kinderen?

Volgende week vrijdag 1 juni sluiten we ons eerste seizoen af met een feestelijk slotavond voor alle kinderen en de ouders. Dat doen we door een toernooi van de kinderen tegen de ouders. Ik hoop dat de ouders de strijd aan durven. Als een oom of tante, opa of oma mee wil doen (ipv een ouder) kan dat ook. De kinderen kunnen altijd meedoen, ook als geen van de ouders de  uitdaging aan gaat.

We beginnen zoals gewoonlijk om 7 uur en eindigen om kwart over 8.

Ben je ouder en ga je de uitdaging aan: stuur dan een mail naar Magnus of kom op 1 juni uiterlijk om 7 uur naar ons clublokaal in De Boomgaard.

De avond sluiten we af met de huldiging van onze clubkampioen. Ook hebben we nog een paar verrassingen in petto voor andere kinderen. Reden genoeg om volgende week naar onze club te komen.