Nieuwe seizoen opent op 6 september en uitnodiging ALV (aangevuld)

Het nieuwe seizoen van Jeugdschaakclub Magnus LR begint op vrijdag 6 september met een leuk openingsfeest. Kom naar basisschool De Boomgaard, vestiging Langerakbaan 231. Alle kinderen van Leidsche Rijn zijn welkom. Kom gerust een of twee keer kijken voordat je besluit om lid te worden. Kijk in de agenda voor het hele programma van het nieuwe seizoen.

En voor de ouders van onze leden:

Wij nodigen alle ouders van onze leden graag uit voor de Algemene Ledenvergadering (ALV) op vrijdag 4 oktober. We beginnen om 19.00 en sluiten uiterlijk om 20.15 uur. De ALV vindt plaats tijdens de reguliere clubavond in basisschool De Boomgaard. De ALV is heel belangrijk. De besluiten van de ALV bepalen hoe we de club het komende jaar gaan organiseren. Noteer 4 oktober dus alvast in jullie agenda’s.

Het verslag van de ALV van 5 oktober 2012 is via de nieuwsbrief van vrijdag 6 september naar alle ouders verzonden.