Schema externe competitie

Onderstaand het schema van de externe competitie 2019/2020

KlasseRondeDatumThuisUit
D 2e CRonde 1vr 8-11-2019Amersfoort D1Magnus D5
C 1eRonde 1vr 8-11-2019Magnus C1DBC C2
C 2e BRonde 1vr 8-11-2019Magnus C2Oud Zuylen Utrecht C1
C 2e BRonde 1vr 8-11-2019Magnus C3Zeist C1
ARonde 1ma 11-11-2019Magnus A1Magnus A2
BRonde 1ma 11-11-2019Magnus B1Hoogland B1
D 2e BRonde 1di 12-11-2019Oud Zuylen Utrecht D1Magnus D6
D 1eRonde 1do 14-11-2019HSG D1Magnus D3
D 2e ARonde 1do 14-11-2019HSG D3Magnus D4
D 1eRonde 1vr 15-11-2019Magnus D1Magnus D2
C 2e BRonde 2di 26-11-2019Rivierenland C1Magnus C2
C 1eRonde 2vr 29-11-2019Baarnse S.V. C1Magnus C1
D 2e CRonde 2vr 29-11-2019Magnus D5Hoogland D4
C 2e BRonde 2di 3-12-2019Houten C1Magnus C3
ARonde 2ma 9-12-2019Hoogland A1Magnus A1
ARonde 2ma 9-12-2019Magnus A2Moira-Domtoren A1
BRonde 2wo 11-12-2019ZZ Combinatie B1Magnus B1
D 1eRonde 2vr 13-12-2019Magnus D2Moira-Domtoren D2
D 1eRonde 2vr 13-12-2019Magnus D3Magnus D1
D 2e ARonde 2vr 13-12-2019Magnus D4Leusden D1
D 2e BRonde 2vr 13-12-2019Magnus D6Woerden D1
D 2e CRonde 3di 17-12-2019Hoogland D1Magnus D5
C 1eRonde 3vr 20-12-2019Magnus C1Moira-Domtoren C1
C 2e BRonde 3vr 20-12-2019Magnus C2Zeist C1
ARonde 3ma 6-1-2020Magnus A1HSG A1
ARonde 3ma 6-1-2020Magnus A2Hoogland A1
BRonde 3ma 6-1-2020Magnus B1Zeist B1
C 2e BRonde 4di 7-1-2020Houten C1Magnus C2
D 1eRonde 3vr 10-1-2020Magnus D1Houten D1
D 1eRonde 3vr 10-1-2020Magnus D2Magnus D3
D 2e BRonde 3vr 10-1-2020Magnus D6Gooise Schaakvereniging D1
D 2e ARonde 3vr 10-1-2020Soest D1Magnus D4
C 1eRonde 4vr 10-1-2020DBC C1Magnus C1
C 2e BRonde 4vr 10-1-2020Magnus C3HSG C1
D 2e CRonde 5vr 31-1-2020Magnus D5HSG D2
D 2e BRonde 4di 4-2-2020Hoogland D3Magnus D6
D 1eRonde 4di 4-2-2020Houten D1Magnus D2
ARonde 4di 4-2-2020Woerden A1Magnus A1
ARonde 4do 6-2-2020HSG A1Magnus A2
D 1eRonde 4vr 7-2-2020Magnus D3Moira-Domtoren D2
D 2e ARonde 4vr 7-2-2020Magnus D4Hoogland D2
D 1eRonde 4vr 7-2-2020Moira-Domtoren D1Magnus D1
BRonde 4vr 7-2-2020Soest B1Magnus B1
C 1eRonde 5vr 14-2-2020Magnus C1Vegtlust C1
C 2e BRonde 5vr 14-2-2020Magnus C2Magnus C3
D 2e CRonde 6ma 17-2-2020DOSC D1Magnus D5
ARonde 5ma 2-3-2020Magnus A1Barneveld A1
ARonde 5ma 2-3-2020Magnus A2Woerden A1
BRonde 5ma 2-3-2020Magnus B1Vegtlust B1
D 1eRonde 5vr 6-3-2020Magnus D1Zeist D1
D 1eRonde 5vr 6-3-2020Magnus D2Moira-Domtoren D1
D 1eRonde 5vr 6-3-2020Magnus D3Houten D1
D 2e ARonde 5vr 6-3-2020Magnus D4Baarnse S.V. D1
D 2e BRonde 5vr 6-3-2020Magnus D6BSG D2
C 1eRonde 6ma 16-3-2020BSG C1Magnus C1
C 2e BRonde 6do 19-3-2020HSG C1Magnus C2
C 2e BRonde 6vr 20-3-2020Magnus C3Oud Zuylen Utrecht C1
D 2e CRonde 7vr 20-3-2020Magnus D5Moira-Domtoren D3
ARonde 6di 31-3-2020Barneveld A1Magnus A2
D 2e ARonde 6di 31-3-2020Hoogland D5Magnus D4
D 1eRonde 6di 31-3-2020Zeist D1Magnus D2
BRonde 6do 2-4-2020Gooise Schaakvereniging B1Magnus B1
D 1eRonde 6do 2-4-2020HSG D1Magnus D1
ARonde 6vr 3-4-2020Amersfoort A1Magnus A1
D 1eRonde 6vr 3-4-2020Moira-Domtoren D1Magnus D3
D 2e BRonde 6vr 3-4-2020Moira-Domtoren D4Magnus D6
D 2e CRonde 8vr 3-4-2020DBC D1Magnus D5
C 2e BRonde 7vr 17-4-2020Rivierenland C1Magnus C3
ARonde 7vr 15-5-2020Magnus A1Moira-Domtoren A1
ARonde 7vr 15-5-2020Magnus A2Amersfoort A1
D 1eRonde 7vr 15-5-2020Magnus D1Moira-Domtoren D2
D 1eRonde 7vr 15-5-2020Magnus D2HSG D1
D 1eRonde 7vr 15-5-2020Magnus D3Zeist D1
D 2e ARonde 7vr 15-5-2020Magnus D4BSG D1
D 2e BRonde 7vr 15-5-2020Magnus D6Zeist D2
D 2e CRonde 9vr 15-5-2020Magnus D5Vegtlust D1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.